Where’s My Mickey Android oyunu Disney tarafından geliştirilen bir zekâ ve bulmaca oyunu. Where’s My Water ve Where’s My Perry oyunlarıyla en iyi geliştirici unvanını alan Disney, Mickey’nin oyunun merkezinde yer aldığı bu oyunda pek bir değişikliğe gitmemiş. Hatta oyunda sadece karakterin ve ana hikâyenin değiştiği söylenebilir. Where’s My Mickey oyunu hem Android cihazlarda hem de iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilmekte.

Where’s My Mickey Android oyununun, diğer Disney oyunlarında olduğu gibi, ücretli sürümü bulunmakta. Where’s My Mickey iPhone oyununu ve Android oyununu hemen buradan cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tablet için Where’s My Mickey indir

[appbox googleplay com.disney.wheresmymickey_goo]

iPhone ve iPad için Where’s My Mickey indir

[appbox appstore 624653112]

Sonra eğlenceye devam ediyorsunuz.

Oyunu oynamaya başladığınızda karşınıza önce kısa bir film çıkıyor. Burada Mickey, sıcak bir yaz gününde sıcaktan bunalmış bir halde ve arkadaşları da öyle.

Mickey hemen limonata yapmak için su arıyor ve bulamayınca sizden yardım istiyor. Hemen karşınıza çıkan bulmacayı çözüyorsunuz ve suyu Mickey’e ulaştırıyorsunuz.

wheres-my-mickey-2

Oyunda her bölümün hikâyesi farklı. İkinci bölümde Mickey’i alevlerle savaşırken bulacaksınız.

wheres-my-mickey-3

Burada da bulmacayı çözerek suyu Mickey’e ulaştırmanız gerekiyor.

wheres-my-mickey-4-4

Üçüncü bölümde Pluto oyuna katılıyor. Burada Mickey, ağaç yetiştirmeye çalışıyor ve sizden su istiyor. Siz de bulmacayı çözerek suyun Mickey’e ulaşmasını sağlıyorsunuz ve Mickey bu suyla ağacını suluyor.

wheres-my-mickey-1

Kalan iki bölümde başrolü Goofy alıyor. Mickey’nin resmini çizmek isteyen Goofy, sizden boya istiyor ve bulmacayı çözerek boyayı Goofy’e ulaştırıyorsunuz. Ardından Goofy’yi ıssız bir adada aç halde görüyoruz. Burada da yönergeleri izleyerek oyunu tamamlıyorsunuz.

Mickey, Pluto, Goofy ve oyundaki diğer karakterlerin çizerlerine ait izleri de gördüğümüz Where’s my Mickey oyununda en iyi geliştirici olan Disney’in yarattığı oyun kalitesine bir kez daha tanık oldum. Oyunda donma ve benzeri sorunlar yok. harika bir oyun deneyimi ile baş başasınız. Oyunu istediğiniz yerde duraklatıp oynamaya devam edebiliyorsunuz.

wheres-my-mickey-5

Where’s My Mickey tanıtım videosu

Oyun içinde topladığınız malzemelerle koleksiyonu tamamlıyorsunuz ve burada karşınıza yeni bir oyun çıkıyor.

Where’s My Mickey oyunu benim elimden düşmeyen süper eğlenceli bir oyun. Hemen siz de indirip deneyebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tablet için Where’s My Mickey indir

[appbox googleplay com.disney.wheresmymickey_goo]

iPhone ve iPad için Where’s My Mickey indir

[appbox appstore 624653112]

Unutmayın; Google Play’de satın aldığınız oyun ve uygulamaları denedikten sonra beğenmezseniz ilk 15 dakikada iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz.

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünde aktarabilir, sitemizde görmek istediğiniz diğer uygulama ve oyun incelemelerini belirtebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz