Where’s My Water? 2, iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Disney tarafından üretilen oyun, 100’ün üzerinde farklı seviye ile ek karakterler içeriyor.

İlk olarak 2011 yılının Eylül ayında çıkış yaparak kullanıcılarla tanışan sevimli timsah, yaklaşık 2 yılın ardından yeni oyunu ile iPhone ve iPad cihazlara geldi. İlk oyunu 250 milyondan fazla indirilen oyunun ikincisi de sevilecek gibi görünüyor.

Sabun fabrikasında ve kumsalda temiz su bekleyen timsahın sizin yardımınıza ihtiyacı var. Oyunda göze çarpan bir yenilik de bir seviyeyi farklı yollarla yeniden oynamanızı sağlayan “meydan okuma modları”nın bulunması. Ayrıca bulmacayı çözmenizi sağlayan ipuçlarının her seviyede yer aldığını da belirtelim. Yine suyu timsaha ulaştırmak için en iyi yolu siz buluyorsunuz ve bu sırada ördekleri topluyorsunuz. Yeni oyunda ördekler üzerine gladyatör ördek ve astronot ördek gibi farklı temalar da yerleştirilmiş.

Where is my water 2 icerik

Where’s My Water? 2 oyunu iOS 6.0 ve üstü işletim sistemleri için uyumlu olarak çıktı. Android ve Windows Phone işletim sistemleri için olan sürümler ise yakında indirilebilir olacak.

iPhone ve iPad için Where’s My Water? 2 oyunu indir:

[appbox appstore 638853147]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz