Gelişen teknoloji ve buna olan merakımızdan dolayı her tarafta bir Wi-Fi bulunuyor. Ancak bu durum sandığınız kadar sağlıklı bir şey değil. Hayatımız tehlikede!

Wi-Fi’ların hayatımızın bir parçası olduğunu hepimiz biliyoruz. İnternete girmek için aracı olan wifi modemler kablosuz ağ ve anten yardımıyla sinyaller yaymakta. Bu sinyaller telefonlarımız ile modem arasında bir veri alışverişi sunuyor.

Defalarca yapılan Wi-Fi çalışmaları ve oksidatif stres ile sperm/testiküler hasar ile birçok hücre ölümü gibi DNA hasarlarına neden oluyor. Ayrıca aşırı kalsiyum eklenmesi gibi yan etkileri de bulunuyor. Tüm bunlar aynı zamanda diğer elektromanyetik alanlarda da görülebiliyor.

İlk olarak erkek kadın fark etmeden üreme organlarına zarar verdiğini söyleyelim. Kadınlarda düşüklere de neden olabileceğini söyleyelim. DNA hasarlarıve DNA’da genetik bozukluklara da neden olabiliyor. Bu gibi birçok hasarı inceleyen ve Wifi ile diğer elektro alanların gençlerde daha etkili olduğu gözlemlenmiş. Bunun en büyük nedeni ise kafataslarının küçük olması ve daha ince bir yapıda olmasından kaynaklı. Kanseri de arttırdığı söyleniyor.

Sonuca baktığımızda ise, Wifi noktaları çok fazla ve manyetik alan ortamları çok daha fazla artıyor. İster istemez bu durumdan etkilendiğimiz kesin. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz