Windows 10 Ekim Güncellemesi

 
Bugün donanım etkinliğini tamamlamak için Microsoft, Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesinin hemen kullanılabilir olduğunu duyurdu. Bu, Kasım Güncellemesi, Yıldönümü Güncellemesi, İçerik Oluşturucu Güncellemesi, Sonbahar İçerik Oluşturucu Güncellemesi ve Nisan 2018 Güncellemesinin ardından işletim sistemine gelen altıncı büyük güncellemedir.

Microsoft‘un her yerde bulunan işletim sisteminin en son yinelemesi, yeni bir parçalama deneyimi, Dosya Gezgini için karanlık bir tema, bulutla çalışan pano ve yeni web oturum açma ve hızlı oturum açma dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik içeriyor.

Ek olarak, Telefon uygulamanız Android telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızı kullanmanıza olanak tanır ve telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları PC‘nizde görebilirsiniz. Android cihazınıza Microsoft Launcher‘ı yüklerseniz, artık zaman çizelgenize erişebilirsiniz.Yeni bir yol üzerinde çalıştığınız ve ne zaman çalıştığını takip etmenin yeni yolu. Chrome ve Firefox için zaman çizelgesi uzantıları. İOS‘ta, Telefonunuz yalnızca, Edge‘de görüntülediğiniz web sayfalarını PC‘nize göndermenize izin verir.

Edge‘den bahsetmişken , okuma görünümünde çevrimdışı bir sözlük, dil bilgisi araçları ve öğrenme araçları ve okuma yapmayı kolaylaştırmak için uzun sayfalarda bir ila beş satır vurgulayan Çizgi Odağı olacak.

Sonra da yerleşik bir Windows Karma Gerçeklik el feneri özelliği var ve Office için AI mürekkeplendirme ve 3D özelliklerini yeniledi. Son olarak, Microsoft‘a ait Swiftkeyde dokunmatik klavyede kullanılabilir.

Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi, önümüzdeki Salı günü Windows Update aracılığıyla kullanıma sunulacak. O zamana kadar doğrudan indirme yoluyla kullanılabilir. Bu hafta Windows Update‘i manuel olarak yüklerseniz şanslı olabilir ve güncellemeyi kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz