Akıllı telefon kullanıcılarının kendini alamadığı sonsuz koşu oyunları büyük bir tutkuyla oynanıyor. Bu talebe karşı olarak da geliştiriciler sürekli olarak yeni oyunlar ve yeni güncellemelerle kullanıcılara cevap veriyor.

Akıllı telefon kullanıcısını kolaylıkla etkisi altına alınabilen sonsuz koşu oyunları oyun severlerin en çok keyif aldıkları oyunlardan.

Temple Run oyunu ile oyun severlerin hayatına giren sonsuz koşu oyunlarına 2013 yılında Subway Surfers de ayak basarak kendi kitlesini oluşturdu. Öncelikle iOS işletim sistemi kullanıcılarına hitap eden Subway Surfers, kısa süre sonra Android platformuna taşınmıştı. Son olarak Windows Phone 8’de de kedisine yer bularak adeta tüm akıllı telefon kullanıcılarının huzuruna sunuldu.

Windows Phone 8 kullanıcıları bu platforma da sonsuz koşu oyununun gelmesine fazla sevinemedi. Çünkü Windows Phone 8’deki neredeyse tüm oyunlar 512 MB RAM ile çalışabiliyordu ancak Subway Surfers oyunu için 1 GB RAM‘lik cihazlarda oynanabiliyordu. Pek çok oyuncunun bu durumdan sitem ediyor ve oyunu oynayamamaktan dolayı şikayet ediyordu.

Geliştirici ekip tarafından bu eleştiri ve sitemler dikkate alınarak yeni bir adım atıldı. Yapılan yeni güncelleme ile birlikte Subway Surfers artık 512 MB RAM’e sahip cihazları da destekliyor. Windows Phone kullanıcıları bu güncelleme ile diğer platformlarda olduğu gibi 512 MB RAM Windows Phone 8’de de sonsuz koşu oyununu rahatlıkla oynayabilecekler.

windows phone 8 subway surfers guncelleme

Subway Surfers’in Windows Phone 8 Güncellemesine Nasıl Ulaşılacak ?

Windows Phone Mağaza‘dan Subway Surfers’in güncellenmiş ve 512 MB RAM’i destekler hali cihazlara yüklenerek oynanabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz