HTC One M8, kuşkusuz akıllı telefon dünyasının en iyi tasarıma sahip modellerinden biri. 2014 yılının amiral gemisi cihazları arasında gösterilen ve metal gövdesiyle diğer birçok cihazdan hızlı bir şekilde ayrılan ürün için sürpriz bir gelişme olabilir.

WinRumor isimli Windows dünyasına yönelik içerik sunan yabancı sitenin yöneticisi tarafından ortaya atılan iddiaya göre Windows Phone 8.1 işletim sistemi kullanan bir HTC One M8 modelini önümüzdeki Eylül ayında görebiliriz. Halihazırdaki tüm donanım özelliklerinin Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle sunulmasıyla birlikte nasıl bir akıllı telefon deneyiminin yaşanacağı merak konusu.

windows phone 8.1 htc one

Windows Phone İşletim Sistemine İlgi Artıyor

Hatırlanacağı üzere sektöründe diğer önemli oyuncularından biri olan LG de Windows Phone 8 işletim sistemli bir model üzerinde çalışıyor. Microsoft’un Nokia’yı almasının ardından Android temelli ürünleri tamamen terk ederek yalnızca kendi işletim sisteminin üzerine yoğunlaşması ve diğer donanım üreticilerinin de bu yönde ilgileri olduğuna yönelik iddialar Windows Phone 8’li ürünleri çokça göreceğimizi gösteriyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz