Microsoft, yakın zamanda Facebook Messenger uygulamasının Windows Phone cihazlarına geleceğini belirtmişti. Şu anda şirketin söz verdiği gibi, Facebook Messenger uygulaması mağazada ücretsiz olarak indirilebilir durumda. İsterseniz uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz:

Windows Phone için Facebook Messenger indir:

[appbox windowsphone 3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7]

Bundan önce Windows Phone cihazlarında Facebook uygulamasıyla gelen bir mesajlaşma aracı olsa da yeni Messenger uygulaması grup mesajlaşmalarını, ifadeleri ve resim alıp göndermeyi destekliyor. Bunların yanı sıra uygulamada konum paylaşma özelliği de mevcut.

windows phone messenger

Windows Phone için uygulamanın çıkması iOS ve Android işletim sistemlerine göre gecikse de uygulama Windows Phone 8.1 güncellemesinin hemen ardından geldi. Microsoft, gelecek güncellemede Facebook entegrasyonunu bir adım geride bırakmayı, böylece uygulamanın kendi uygulamalarının fonksiyonlarına benzer işlevler sunması için geliştirilmesini planlıyor. Bu Facebook Messenger uygulaması indirildiğinde Facebook içindeki mesajlaşma servisinin yerini almış olacak. Bu da Microsoft’un kendi Xbox Müzik ve Video servislerini ayırmasına benziyor.

Şirket, son Windows Phone 8.1 güncellemesini yakın zamanda sunmayı planlıyor. Geliştirici sürümü ise Nisan ayının başlarında çıkacak.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. alah cezasını versin.az önce çakma facemi açtım ve messengerle mesajlaştım.daha sonra orijinal facemi de açsam eski mesajlar orda hep kaldı.başımı belaya sokacak bu uygulama.ne bu yaa.telefon Windows phone.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz