Microsoft firmasının Nokia’nın mobil cihaz üretim bölümünü satın almasının ardından büyük değişiklikler yaptığını yazmıştık. Yeni çıkan bir haber bu değişikliklerin yeni cihazlarda görülmeye başlanacağına işaret ediyor.

Microsoft çıkaracağı yeni cihazlarda Nokia ya da Nokia by Microsoft yerine sadece Microsoft markasını tercih edecek. Bunun yanında yeni sızan bir görsel, firmanın Windows Phone yerine sadece “Windows” kelimesini kullanacağını kanıtlayan bir niteliğe sahip.  Sızan fotoğrafın, daha önce söylentisi çıkan My Go Phone GF47W olduğu biliniyor.

windows with no -phone

Aslına bakarsanız bu değişikliğin bir işaretini daha önce HTC tarafından duyurulan [highlight]HTC One M8 for Windows[/highlight] adlı cihazda görmüştük. Zira bu telefon for Windows Phone yerine for Windows şeklinde duyuruldu.

Yeni My Go Phone GF47W cihazın fotoğrafı ilk olarak My Go web sitesinde görüldü. Dahası, bu fotoğraf “GİZLİDİR” mührüne de sahipti. Görünen o ki açıklama için Microsoft’un resmi bir açıklama yapmasını beklemek gerekiyor.

Kaynak : Mobil134 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz