Birçok internet sitesinin kullanmış olduğu WordPress, stabil ve hızlı bir yönetim sistemi olarak Jaco 5.2 versiyonunu duyurdu.

WordPress Jaco nedir?

Jaco adında gelen WordPress 5.2 sürümü sitelerin alt yapı sorunlarını tam anlamıyla çözüyor. Güncelleme sırasında yapılandırma ve ölümcül hataları düzeltmek için bu sefer çok iddialı geliyor. 5.1 sürümünde yer alan site sağlığı artık daha fazla geliştirilmiş durumda. Jaco sürümünde ortak bir yapılanlardı ve hata ayıklama için iki farklı seçenek yer alıyor. Bunun yanı sıra geliştiricilerin site sahipleri için hata ayıklama bilgileri penceresi bulunuyor.

Yöneticileri daha fazla ilgilendiren bu güncelleme, herhangi bir geliştiricinin eli değmeden kritik hataları çok rahat bir şekilde gidermenizi sağlayacak. Bu durumlardan ötürü özellikle canınızı sıkan beyaz ekran hatası gibi birçok sorunun önüne geçilmiş olacak. Ayrıca çok stabil çalışan Jaco sistemi eklentiler ile temaları durdurarak sorunları tespit edecek ve hızlı bir şekilde sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Geliştiriciler için yenilikler gelirken Jaco sürümü PHP 5.6.20‘ye yükseltildiği belirtildi. Son olarak ise ek bir pakete gerek kalmadan panel üzerinden JavaScript yazımı gerçekleştirilecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz