World of Warcraft çok fazla gündemde olan seviye sınırı konusunda bir karar vererek, Blizzard tarafınca öne sürülen bir anket ile gündemde yeniden yer edindi. 

Kısa süre önce Nivens adında bir Reddit üyesi, kendisi ile alakalı firmadan gelen bir ankette, “en yüksek seviye sınırının 120. seviyenin düşmesi” konusunda bir soru ile karşılaştığını dile getirdi.

World of Warcraft seviye sınırı ne olacak?

Blizzard tarafında, World of Warcraft için bir anket geliştirerek, seviye sınırının yükseltilmesini talep edinmesi üzerine tanınmıştı. Mart ayında ise bu konu yeniden canlandı. Hazzikostas, karakter geliştirmelerinde tavan sınırının daha iyi bir hale gelmesi için bazı düzenlemelerin olması gerektiğini söyledi.

Ancak seviye sınırı bir yana, Blizzard‘ın kararı konusunda neler yapılacak resmi bir açıklama gelmemişti. Ankette yer alan bir diğer soru ise bu uygulamanın ne kadar sevileceği olmuştu. Anket sonuçlarına bakıldığında ise bu değişikliğin çok fazla istendiği görülüyor.

10 yada 20 arası bir seviye düşürme durumu söz konusu olabilir. 26 Ağustos 2019’da gelişmeler kaydedilecek. Bu yeni version ile beraber çok fazla oyuncu tarafından özlenilen günler geri geliyor. İlk seviye sınırı 60. seviye yeniden gelebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz