WPGram, Windows Phone kullanıcılarına Instagram fotoğraflarını ve videolarını görüntüleme imkanı veren yeni bir uygulama.

Bilindiği gibi Instagram, Windoes Phone için, fotoğraf paylaşım sosyal ağının bir sürümünü üretmedi. Geçen yıldan bu yana, Windows Phone platformundaki kullanıcılara Instagram deneyimi sunan farklı birtakım uygulamalar önerildi. Fakat şimdi Instagram, uygulamaya yeni video özelliği de ekledi. Dolayısıyla Windows Phone kullanıcıları sadece fotoğraf değil bir video paylaşım uygulaması da aramaktalar.

WPGram image

Örneğin, eski adıyla Itsdagram uygulamasının, Windows Phone kullanıcıları için Instagram alternatifi bir uygulama olarak görülmekteydi. Ayrıca yakın zamanda video yükleme özelliği için destek gelmesi de bekleniyor. Fakat şu an için WPGram, Windows Phone kullanıcılarına Instagram videolarını ve fotoğraflarını görüntüleyerek bunları beğenme ve yorum yapma olanağı vermekte. Bu uygulamanın yapmadığı tek şey fotoğraf ve video yükleme imkanı sunmaması.

WPGram, şu anda Windows Phone 7.5 ve Windows Phone 8 ile uyumlu ve kullanıcılar tarafından 2,00 TL karşılığında indirilebilmekte. Hemen buradan indirebilirsiniz.

[appbox windowsphone fabdc4c5-744d-4645-a345-1d254937e8ea]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz