X-Men: Dark Phoenix Filminden İlk Fragman Geldi

Beyaz perdede büyük bir başarı elde eden X-Men serisi, bir süre önce yeniden şekillendirilmeye başlamıştı. Senaryo ve evren açısından köklü değişiklikler uygulayan senaristler, şimdilerde bunun meyvesini yemeye başladılar. Nitekim ilk fragmanı ile interneti adeta sallayan X-Men: Dark Phoenix, değişen evreni bir kez daha beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor.

X-Men: Dark Phoenix Fragmanı

 

Filme dair yayınlanan ilk fragman, temelde Jean Gray karakterine yoğunlaşıyor. İnanılmaz güçlere sahip olan Gray, X-Men evreninin en önemli mutantları arasında yer alıyor. Sahip olduğu gücün ne denli bir boyutta olduğunu henüz bilmeyen Gray, elbette bunu öğrenmeye başlar. Filmde hikayenin temel taşlarını görme fırsatı elde edeceğiz.

Game of Thrones dizisi ile dünya çapında üne kavuşmuş olan Sophie Turner, X-Men: Dark Phoenix filminde Jean Gray karakterine hayat veriyor. Oyunculuğu ve gerçek hayattaki kişiliği ile epey sevilen Turner, yeni X-Men filmiyle daha da fazla ünleneceğe benziyor. Yeteneklerini yeni keşfetmeye başlayan Gray, elbette bu yetenekleri kullanmayı da öğrenecek. Bu ise meşhur öğretmenimize kalıyor.

Kimler Yer Alacak?

Sophie Turner’ın yanı sıra Jessica Chastain, Jennifer Lawrence, James McAvoy ve Michael Fassbender filmde yer alan oyuncular arasında bulunuyor. Oldukça ünlü ve başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosu, elbette filme dair beklentileri daha da arttırıyor. Üstelik gelecekteki X-Men filmlerinin Marvel evrenine entegre edilmesi konuşulduğu şu sıralarda filme dair beklentiler daha da yükselmiş durumda.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz