Microsoft’un merakla beklenen Xbox üyeliği herkes için açıldı. Peki bilgisayar oyun üyelikleri fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

Microsoft kısa süre önce düzenlenen E3 2019 etkinliği öncesi Xbox Game Pass üyelik hizmeti için bazı geliştirmeleri duyurdu. Şirketin açıkladığı bilgiler neticesinde, Xbox Insider‘lar için gelen Xbox Game Pass Ultimate herkes için açılmış durumda. Buna ek olarak Xbox Game Pass Ultimate ile Xbox Game Pass ile Xbox Live Gold üyeliklerinin de aylık ücretleri 14.99 dolar olacak. Şimdi kaydolanlar listesi Microsoft Store‘da ise ilk ay için sadece 1 dolar ücret ödemeniz yeterli oluyor.

Game Pass Ultimate‘in tüm kullanıcılar için açık olması ve Live abonelik hizmetiyle beraber konsol oyun planı ile Pc oyun planlarının olacağını belirtelim. Bu bakımdan Ultimate kullanıcıları Xbox One ile Windows 10 platformunda oynayabilecek. Yalnız Game Pass’a erişim sağlamak isteyenler PC kullanıcıları ise Microsoft’un açıklamalarına göre PC’den 100 oyuna yer veren Xbox Game Pass platformu için 5 dolar ücret ödeyecek.

Oyun kütüphanesinde ise Forza Horizon 4 gibi ve Gears 5 gibi birçok oyun yer alıyor. Bilgisayardaki Game Pass’da yer alan oyunları satın almak isterseniz konsoldaki hizmet gibi indirimlerle karşılaşabileceğinizi belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz