Bu yazımızda Xbox Live Gold oyunlarının Temmuz ayında çıkacak olan oyunlarından bahsedeceğiz. Xbox Live Gold aslında Microsoft abonelik sisteminden oluşur. 2019 Temmuz ayına ait oyunlarını belirleyen Xbox Live Gold aslında her ay ücretsiz olarak oyunları indirme imkânı sunuyor. Microsoft aboneleri tarafından her ay oyunların ücretsiz indirilmesi büyük bir beğeni topluyor ve çoğu kişi yeni çıkacak oyunlarını merakla bekliyor.

Temmuz ayında 4 tane oyun sunulacak ve bu oyunların 2 tanesi Xbox One, 2 tanesi de Xbox 360’a aittir. İlk oyun, Castlevania oyunudur. Konami efsaneleri arasında yer alan oyun Symphony of the Night yani Xbox 360’a ait oldu. İkinci oyun Xbox One’ a ait ve adı Insıde, üçüncü oyunda aynı şekilde Xbox One’a ait ve adı Big Crown; Showdown, dördüncü oyun ise Xbox 360’a ait ve Meet the Robinsons adını taşımaktadır.

Aylık ödemesi 59 TL olan Xbox Live Gold’a abone olarak oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. 3 ay ödeme yaparak 149 ve 12 ay ödeme yaparak 439 TL ödeyebilirsiniz. Eğer siz de yukarıda yer alan oyunları oynamak istiyorsanız Xbox Live Gold’a abone olmanız gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz