Xbox Series X fazlasıyla merak ediliyordu ve sonunda iki konsol ile alakalı bilgi yayıldı. Daha önceden Xbox Series X hakkında birçok bilgi sızdırılmıştı. Xbox Series X modelinin hakkında olan tüm detaylar kendini belli etmeye başladı. Sony tarafından düzenlenen etkinlikte PlayStation 5 ile alakalı merak edilen sorulara yanıt verildi. PS5 hakkında bilgilere de bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Xbox Series X çıkış tarihi hakkında da bilgi yayıldı ve çıkış tarihi için şükran günü işaret edildi. Bu olaydan kısa bir süre önce Xbox’ın resmi sitesinden Xbox Series X çıkışı hakkında bir yazı paylaşılmıştı. Konsol bu sene Şükran Günü’nde karşımıza çıkacak ve o günde 26 Kasım’a denk geliyor. Daha sonra Xbox Libve patronu tarafından bu çıkış tarihi hakkında bir hata olduğu belirtildi. Tweet ile beraber çıkış tarihi ‘Holiday 2020’ olarak kayıtlara geçti.

Son dönemlerde dünyayı saran Corona virüsü nedeni ile birçok şey ertelendi. Yeni nesil konsollarda Corona virüsünden etkilenebilir ve çıkış tarihlerinde değişikliklik gerçekleşebilir. Tüm iş dünyası olumsuz etkilenmiş durumda ve bu yüzden çıkış tarihlerinde aksaklıklar olabilir. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz