Xiaomi, Poco Launcher 2.0’ı gelişmiş tasarımla başlattı

Xiaomi Pocophone F1‘i piyasaya sürdüğünde, Poco Launcher adlı kendi kullanıcı arayüzü ile geldi. Sonunda, Çinli yapımcı herkesin kullanması için Google Play’de koydu ve şimdi sevgili arayüz 2.0 sürümü ile geliyor.

Değişiklikler çoğunlukla tasarımı parlatma ve deneyimi uygulama çekmecesiyle daha yumuşak hale getirme ile ilgilidir. Şimdi yarı saydam bir arka plana sahip olabilir, böylece duvar kağıdınızı beyaz / siyah / gri katmanın altında bile görebilirsiniz. Şeffaflık özelleştirilebilir – bu şekilde değerli ana görüntünüzü ve Karanlık Modunuzu aynı anda alabilirsiniz.

Poco Launcher birçok kişi tarafından sevilir, çünkü hemen hemen her şeyi kişiselleştirebilirsiniz. Eğlence ve Sosyal gibi gruplar halinde uygulamalar ekleyebilirsiniz, ancak Poco Launcher 2.0 ile bazıları silinebilir, böylece kendi bölümlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bazıları Poco F2 olmadığında ve videodaki telefonun tam olarak telefonunda olmasına rağmen Poco Launcher 2.0’a gerek olmadığını iddia etti, ancak bunun aslında Xiaomi Mi Mix 3 olduğundan emin olduk. Ayrıca, MIUI ekibinin güncellenmesi de yanlış bir şey değil. bir yazılım parçası, böylece kullanıcılar tamamen tadını çıkarabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz