Weibo’da yeni bir paylaşım yapan Xiaomi’nin CEO’sundan takipçilerine şaşırtıcı bir soru geldi. 1.500 dolarlık bir Xiaomi telefon alır mıydınız? sorusunu sordu.

xiaomi ceosu ile ilgili görsel sonucu

Büyük Çin firması olan Xiaomi, bütçe dostu telefonlarıyla kullanıcıların beğenisini bir hayli toplamakta. Xiaomi şirketi akıllı telefonlarını son derece iyi amiral gemileriyle geliştirip piyasadaki diğer telefonların fiyatlarına göre çok uyguna satmaktadır. Ancak bu düzen Xiaomi Mi 10 Ultra ile değişti. Şirket bir telefon için en fazla 700 doları uygun görürken Xiaomi Mi 10 Ultra cihazına 1000 dolar fiyat biçti. Ve bütçe dostu telefon markası olan Xiaomi, bu kategoriden Xiaomi Mi 10 Ultra telefonuyla ayrılmış durumda.

xiaomi ceosu ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz günlerde Xaomi CEO’sundan takipçilerine yöneltilen soru karşısında, şirket gerçekten takipçilerin ve telefon kullanıcılarının bu fiyata telefon alı almayacağını merak ediyor. Satın almak isteyenlerin ise böyle bir telefonda ne görmek istediklerini de merak eden şirket, neden böyle bir soru sorduğunu açıklamadı. Xiaomi şirketi 7 Şubat’ta Çin Yeni Yılı için gerçekleşecek etkinlikte hayranları ile biraraya gelecek. Bu etkinlikte Xiaomi şirketinin sordukları bu soruyla ilgili daha fazla bilgi vermesini umuyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz