Xiaomi Mi 4 ve Mi Note için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çok kısa bir süre sonra yayınlanacak. Edinilen bilgilere göre Xiaomi mühendisleri, söz konusu güncelleme için son testlerini gerçekleştiriyorlar.

Xiaomi yetkililerinin Weibo üzerinden yaptıkları bilgilendirme özellikle de şirketin ürünlerini kullananlar için oldukça sevindirici haberler içeriyor. Uzun süredir beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesi herhangi bir aksilik olmazsa çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kullanıcıların cihazlarında yer alacak ve indirilebilir kılınacak. Xiaomi Mi 3 kullanıcılarını da ilgilendiren bu haber vesilesiyle paylaşılan görselde MIUI 5.12.24 isimli bir dosya adıyla karşılaşıyoruz. İlgili dosya aynı zamanda Android 6.0 Marshmallow güncellemesini de içinde barındırıyor. Bu arada kurulum dosyasının 518 MB olduğunu da belirtelim.

xiaomi mi 4, mi 4, mi note android 6.0 marshmallow guncellemesi

Xiaomi Mi 3, Mi 4 ve Mi Note için Güncelleme Ne Zaman Çıkacak?

Yapılacak testlerin ardından herhangi bir hata tespit edilememesi halinde son kullanıcıya sunulacak olan Xiaomi yazılım güncellemesi için tahmin edilen zaman ise 2016 yılının ilk ayları. Her ne kadar mühendisler son aşamaya gelmiş olsalar da böyle radikal bir güncelleme için usun süren testlerin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Zira çok sayıda kullanıcısı bulunan dev markanın olası bir hatada yaşayabileceği sorunlar ve tabii ki kullanıcıların da yaşayabileceği sorunlar gelecek yenilikleri kolaylıkla gölgede bırakabilir.

Xiaomi Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile ilgili gelişmeleri takip etmeyi ve sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz