WeChat sosyal ağının genel profilinde Xiaomi Mall çevrimiçi mağazası, yeni gelecek olan spor bilekliği yani Xiaomi Mi Band 5’in ne zaman çıkacağı açıklandı. Çinli teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi, getireceği spor bileklik birçok kullanıcı tarafından bekleniliyordu. Xiaomi Mi Band 5’in çıkış tarihi sonunda açıklandı.

11 Haziran’da şirket popüler ürünlerinden birinin tanıtımını gerçekleştirecek. Tanıtımına kısa süre kalan ürün hakkında bilgiler şu an için bulunmamaktadır. Kullanıcılar Mi Fit uygulama kodunda kameranın uzaktan deklanşör işlevine refaranslar buldular. Ayrıca gelecek olan bilezikten beklenen, büyütülmüş bir ekran, oksijen doygunluğu seviyesini ölçme yeteneği ve ayrıca beş yeni spor modu beklentiler arasında yerini alıyor.

Xiaomi’nin diğer resmi kaynaklarından da açıklama yapılmadı. Webio’daki bir profil ya da Xiaomi Mall mağazasının ana sayfası da dahil olmak üzere gelecek olan Xiaomi Mi Band 5 hakkında bir açıklama bulunmamaktadır. Tanıtımının ardından ülkemize ne zaman geleceği konusunda da bir bilgi yer almamaktadır. Bileklik hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz