Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, gençler için Mi CC serisini 2 Temmuz 2019 günü tanıtacak. Şirkette yöneticiler Mi CC9’un beyaz renginin yer aldığı bir görseli kısa süre önce paylaştı.

Ürün yöneticisi olan Lao Wei, kısa süre sonra tanıtılması beklenen Mi CC9’un beyaz renkli modelini gösteren bir fotoğrafı yayınladı. Bu yayınlanan görsel ile akıllı telefonun arka kısmını da ilk defa görüyoruz. Mi CC9, tüm kenarları kavisli cam arka kapağa sahip. Cihazın üst kısmında ise 3,5mm kulaklık girişi bulunuyor. Arka kısmın sol üstünde ise 48 MP kamera yer alıyor ve üçlü kamera sisteminin olduğunu belirtelim.

Lei Jun da bir görsel paylaşıldı!

Telefonun arka kısmında herhangi bir parmak izi tarayıcısının olmadığını görüyoruz. Ekrana entegre bir parmak izi okuyucu ile geleceği söyleniliyor. Mi CC9 beyaz renk ile görülse bile, mavi, mor ve pembe renkleri bulunuyor.

Akıllı telefon üreticisi Xiaomi CEO‘su Lei Jun, tüm bunların yanı sıra beyaz modelin birde farklı bir versiyonu için bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta ise USB-C portu ile çift hoparlör görülüyor. Bu yeni beyaz modelin ise Romantik beyaz olduğu ifade edildi. Şuan için ne tür bir isimle geleceği ise bilinmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz