Xiaomi Mi Max 4 için neredeyse her gün bir sızıntı meydana geliyor. Yapılan sızıntılar akıllı telefon hakkında detayları gündeme taşırken, son sızıntı akıllı telefonun 48MP kamerayla geleceğini işaret etti. Bunla beraber özellik ve fiyatı da belli oldu!

Xiaomi Mi Max 4 özellikleri ve fiyatı

Sizlerinde bildiği gibi kısa süre önce Xiaomi Mi Max 4‘ün 48MP’lik kamerası olacağı iddia edilmişti. Bunların yanı sıra kamera özellikleri belli olan akıllı telefonun artık diğer özellikleri ve fiyatı da sızdırıldı. Ekonomik bir fiyat ile gelecek olan akıllı telefon Max 4 ve Max 4 Pro ile karşımıza çıkıyor.

Daha önceden sizlere aktarmış olduğumuz Max 4 serisi için 7.2 inç bir ekran ile geleceğini ifade etmiştik. Bugün ise, Çin merkezli bir kaynaktan gelen sızıntılar sonucu Max 4’ün ekran boyutu yeniden onaylandı. Akıllı telefon için her gelen deay 7.2 inç ekran ile geleceğini işaret ediyor.

Şirkete yakın bazı kaynaklara göre Max 4 model akılı telefon Snapdragon 660 işlemcisinden gücünü alacak. Max 4 Pro ise Snapdragon 675 ile kutusundan çıkacak. Bunların yanı sıra Max 4 için 4/6/8 GB RAM ifade edilirken, Max 4 Pro‘da ise 6/ 8 GB RAM ve 64/128 GB depolama alanı olacağı görülüyor.

Xiaomi Mi Max 4 fiyatı ne kadar olacak?

Aktarılan diğer detaylarda ise Max 4 Pro’nun batarya kapasitesi 5800mAh olacak. Her iki telefonda da 48 ve 20 MP çift arka kameraya yer veriliyor. Orta seviye cihaz severler bu telefonlar ile tatmin olabilir.

Akıllı telefon Xiaomi Mi Max 4’ün 249 dolardan satışa çıkacağı iddia edildi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz