Xiaomi, ürünün temel özelliklerini tanımlayan Mi Watch adlı akıllı saatin başka bir tanıtımını yayınladı. Yeni öğelerin sunumu 5 Kasım’da gerçekleştirilecek , ardından Mi TV 5 TV ve Mi CC9 Pro akıllı telefon gösterilecek.

Poster, akıllı saatlerin eSIM desteği alacağını belirtir, böylece onlardan arama yapabilir, onlardan arama yapabilir ve İnternet erişimine sahip uygulamaları kullanabilirsiniz. Qualcomm Snapdragon Wear 3100 yonga seti yeni ürünün “kalbi” olacak: 1.2 GHz’e kadar frekansa sahip 28 nm’lik dört çekirdekli bir platform, Adreno 304 grafik, 640 × 480 piksel çözünürlüğe sahip ekranlar için destek, Bluetooth 4.2 ve Wi-Fi 802.11n. Saat aynı zamanda “yüksek kapasiteli” bir batarya ile donatılmış olacak.

Yazılım, bağımsız bir uygulama mağazasına sahip MIUI for Watch kabuğundan sorumludur . Saatler sayesinde, akıllı bir evi kontrol etmek, spor yüklerini izlemek ve sağlığı izlemek mümkün olacak; Cihazın belleğindeki kablosuz kulaklıklarla çalmak için müzik kaydetmek mümkündür.

Kasanın etrafındaki çerçeve cilalı paslanmaz çelikten yapılmış ve ekran dört tarafı bükülmüş safir kristal ile kaplanmış. Kayışlar kolayca başkaları ile değiştirilebilir.

Daha önce Mi Watch’un GPS, NFC, Wi-Fi ve Bluetooth ile donatılacağı biliniyordu .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz