Xiomi Mi WifiRepreater sinyal güçlendirici, evinizde ki internetinizin daha hızlı bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayabilen sizlere kolaylık olan bir cihazdır. Evinize almış olduğunuz bu cihazın kurulumu ve sizlerin yaralanmasını sağlayabilme şekli nasıl olacaktır. Bugünkü yazımızda sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Kablosuz olarak tercih etmiş olduğunuz modemin sinyal gücü yetersiz kaldığında devreye giren Xiaomi Pro Router sizlerin istediğiniz her alanda (mutfak, salon, oturma odası, balkon) gibi yerlerde wifi sorununuza çözüm getirebilecek bir cihazdır.

Xiaomi Mi Wifi Pro Özellikleri

İki adet anten ve 300 Mbps kadar veri aktarımı sağlayan Xiaomi MiWifi cihazı sizlerin en hızlı şekilde internet erişimine ulaşabilmenizi sağlar. 64 cihaza aynı anda bağlantı sağlayarak sizlerin istediğiniz kadar cihaz ile bağlantı kurmanıza kolaylık sağlar. Duvarların arkalarına wifi sinyalleri oluşturabilmektedir. Birden çok katı bulunan evler için oldukça iyi bir cihazdır. Wifi sinyalleri otomatik olarak güçlendirmektedir.

Xiaomi Mi Wifi Kurulumu

İlk olarak Xiaomi Mi Wifi güçlendirici uygulamasını telefonunuza yükleyin. Yüklediğiniz uygulamayı çalıştırdıktan sonra önünüze gelen adımları takip edebilirsiniz. Öncelikle Mi hesabı açıp, wifi’ye bağlanmanızı sağlayacak wifi şifreniz ile telefonunuza giriş yapabilirsiniz. Ardından kurulum telefonunuz üzerinden başlayacak olup, karşınıza çıkacak olan “Office” seçeneğini tıklayarak kurulumu hızlandırabilirsiniz. Sekizinci görselinizde wifi kurulumu doğru yaptıysanız karşınıza “Yeşil tik” ile işlemlerin tamamlandığı görülecektir. Böylece wifiniz istediğiniz her yere ulaşabilecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz