Redmi K20’nin duyurulmasından önce bile, ağda Mi9 T adı verilen yeni Xiaomi hakkında bilgiler ortaya çıktı. Şirket temsilcileri henüz bir akıllı telefon duyurmamış olsalar da, çevrimiçi mağazalardan birinin sitesinde göründüler. Sızıntının kaynağı sadece cihazın fiyatını ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda cihazın Çin ve küresel versiyonları arasındaki önemli farktan bahsetti.

İtalyan çevrimiçi perakendecinin yöneticilerinden Grossoshop, yeni ürünün daha önce sunulmuş olan Redmi K20‘nin yeniden markalaştırıldığını onayladı. Snapdragon 730 işlemci tabanlı bir akıllı telefon ile Çin versiyonu arasındaki temel farkın LTE band 20 desteği olduğu söyleniyor.

Xiaomi Mi9 T Özellikleri ve Fiyatı

Sızıntılara göre sipariş sayfası haber, Xiaomi Mi9 T modifikasyon 6/64 GB, 6/128 versiyonu € 379,99 (yaklaşık $ 422) mal olacak € 389,99 (yaklaşık 400 $), Avrupa alıcılar mal olacak. Karşılaştırma için, akıllı telefonun Çince sürümü benzer yapılandırmalar için 289 $ ve 303 $ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Söylentilere göre, Hindistan dahil diğer bölgelerde, Redmi K20 Pro, Pocophone F2 ve Pomifon F2 Lite olarak temel model Redmi K20’yi satışa sunabiliyor. Daha önce bu tanındı Rusya’da isimlerin Xiaomi Mi9 T ve Mi9 T Pro altında yeni öğeler olacağı.

Türk Lirası cinsinden cihazların fiyatı ve global versiyonun piyasaya çıkış tarihi açıklanmadı.

Kaynak: gizchina.com

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz