26 Mayıs tarihinde tanıtımı gerçekleşecek olan Xiaomi Redmi 10X kamera performansı ile fazlasıyla dikkat çekecek. İlk olarak satışı Çin’de gerçekleşecek olan etkinlikte Xiaomi Redmi 10X tanıtıma sunulacak. Bu haberimizde ise sızdırılan bilgileri sizlerle paylaşacağız. Gelecek olan model hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 10X 48 MP, f/1.8, 26mm, 8 MP, f/2.2, 13mm, 2 MP, f/2.4, 2 MP, f/2.4, kamera sistemi ile karşımızda olacak. Ön kamerası ise 13 MP geniş kamera ile gelecek. Kısa bir süre önce Redmi’nin Weibo hesabı üzerinden fotoğraf paylaşımı gerçekleşti. Paylaşımı gerçekleşen bu fotoğraf Xiaomi Redmi 10X’in kamerası ile çekilmiş. Çekilen fotoğraf birçok kullanıcı tarafından beğeni topladı.


Kamera performansı ile şaşırtacak olan Xiaomi Redmi 10X hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Xiaomi Redmi 10X cihazın Mayıs ayının sonlarına doğru Çin’de satışa sunulması bekleniliyor. Çin’de satışının ardından ilerleyen günlerde cihaz hakkında gelen detayları sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz