Xiaomi Redmi 7, 48 MP kamera ile 10 Ocak’ta geliyor!

Bir süredir yeni Xiaomi telefonları hakkında bir şeyler duyduk ve söylentiler nihayet gerçek oldu. Şirket, 10 Ocak’ta Redmi 7 serisini 48 MP kamerayla piyasaya sürüyor.

Teaser, hem Xiaomi’nin resmi web sitesinde hem de Weibo’daki Redmi hesabında göründü. Aynı zamanda “yeni bağımsız marka” diyor, yani Redmi Honor ve Realme yolunda ilerliyor ve kendi markası haline geliyor, yine de Ar-Ge tesislerinin ve üretim tesislerinin çoğunu ana şirket olarak paylaşıyor.

Redmi” tabelasının gölgesini görebiliyoruz, diyor ki 4800, ki bu geçen ayki 48 milletvekili karşısında açıkça başını salladı. Etkinlik Pekin’de gerçekleşecek ve yerel saat 14:00’de başlayacak. Xiaomi Redmi 7 adında en az bir cihaz görmeyi bekliyoruz , ancak Redmi 7 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7A ve diğer tipik moniker(lakap) kombinasyonları gibi daha fazla yineleme olabilir.

Telefon gerçekten bir 48 MP sensörle geliyorsa, 2016 yazında gelen çift kameralı Redmi Pro’nun yeni bir yinelemesi olan Xiaomi Redmi Pro 2’yi görme olasılığı olabilir. Bu, ilk cihazlardan biriydi. “Oldukça iyi” birincil snapper ile birlikte gerçek zamanlı bokeh modunu tanıtan ilk cihazlardan biriydi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz