Xiaomi Redmi Note 7 TENAA’da Görüldü!

Xiaomi’nin tanıtmasına kısa bir süre kalan RedmiNote 7 model akıllı telefon hakkında geçtiğimiz günlerde birçok detay ortaya çıkmıştı. Şimdide akıllı telefon TENAA’da görüldü. Redmi 7 ile tam anlamıyla aynı tasarıma sahip diyebileceğimiz telefon GeekBench testinde ortaya çıktı. Bu bakımdan renk seçeneği de belli olan gradyan renk seçeneğine sahip telefonun RAM kapasitesi de belli oldu.

 

 

XiaomiRedmiNote 7’nin tanıtımına çok az bir süre kaldı. 10 Ocak 2019 tarihinde tanıtılacak olan telefonun güç birimi ise Qualcomm’unSnapdragon 660 işlemcisiyle sağlanıyor. Ayrıca 14 nm teknolojisiyle üretilen SD660, 2.2 GHz hızında çalışma sağlayan 8 çekirdekli bir işlemci olduğunu belirtelim.Akıllı telefon girmiş olduğu Geekbench 4.0.4 ile gerçekleştirilen tek çekirdek testiyle 1462 puan alırken, çoklu çekirdek ile girdiği testten 4556 puan almayı başarıyor.

Aslında RedmiNote 5 Pro ve RedmiNote 6 Pro’da 14 nm teknolojisiyle üretilen Snapdragon 636 ile gücünü yansıtıyor. Ekran bakımından ise 6. İnç’lik bir ekran teknolojisiyle gelen telefon 3900mAh kapasiteli bataryaya sahip. İşletim sistemini merak edenler için Android 9 Pie ile çalıştığını belirtelim. Bu bakımdan akıllı telefon RedmiNote 7 ilk AndroidPie ile çalışan telefon olarak gelecek.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz