Xiaomi tarafından yeni dijital çizim tableti duyuruldu. Bu tabletin en çok sevilen özelliği ise 365 gün boyunca şarja ihtiyaç duymaması oldu. Xiaomi tarafından çıkarılacak olan dijital tablet, mavi renk yaymayan ve gözlere zarar vermeyen tablet olarak çıkacak olması büyük beğeni topladı. Çinli şirket tarafından çıkarılacak olan dijital çizim tabletinin farklı özelliklere sahip olması bu tableti şimdiden popüler yaptı. Fiyat konusunda da uygun olacak olan tabletin bazı özellikleri de ön planda kalmayı başardı.

Çinli şirketin bu tarz yenilikçi ürünleri sunması teknoloji tutkunları için büyük bir avantaj oluyor. Şirket tarafından MIJIA LCD dijital çizim paleti, tüm özellikleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Çinli şirket tarafından çıkarılacak olan dijital çizim tabletinin 10 ve 13.5 inçlik boyutlara sahip olacağı ortaya çıktı. İş amaçlı ya da farklı amaçla kullanılacak olan tabletin boyutu gayet ideal.

Tabletin etrafa fazla mavi ışık saçmaması da tableti kullanılması için daha da ideal yapıyor. LCD ekran aynı zamanda özel bir ekran filmine sahip ve yazma konusunda hassas olduğu için kullanımı daha da rahat oluşturuyor. Ayrıca LCD ekran etrafa mavi ışık yaymıyor ve bu durum da tabletin gözlere zarar vermesine engel oluyor.

Dijital çizim tabletinin kalemi ise sadece 7 gram ağırlığında. Tabletin hafif olması taşınabilirlik açısından kolaylık sağlıyor. Yukarıda bahsettiğimiz özellikler dışında bu tablet için en önemlisi pil ve şarj süresinin uzun olmasıdır. 365 gün boyunca pile takmadan kullanabileceğiniz tablet, oldukça kullanışlı oluyor. Her yıl pil yenileyeceğiniz tabletin bu kadar uzun süre çalışacak olması kullanıcıların beğenisini oluşturuyor. Fiyat konusunda da oldukça uygun olan bu tabletin 10 inçlik fiyatı 35 TL, 13.5 inçlik tabletin fiyatı ise 80 TL olarak belirtildi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz