Akıllı bileklik sektörünün lideri olarak anılan Xiaomi, çok kısa bir sürede Mi Band 6 ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Peki kesin tarih ne? Akıllı bilekliğin özellikleri nelerdir?

Xiaomi Mi Band 6'nın ilk görüntüsü ortaya çıktı

Giyilebilir teknolojilerde adından sıkça söz ettiren Xaomi, şimdide akıllı bilekliği Mi Band 6 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yaklaşık iki yıl önce 0,78 inç boyutunda olan ekran, geçtiğimiz yıl 0,95 inç boyutunda olacak şekilde güncellenmişti. Giyilebilir teknolojilerin boyutu çok önemlidir. Ekran dışında fazla büyüklük hiçbir zaman için kullanışlı olmaz. Şirket de bu durumu göz önünde bulundurmuş durumda.

Bu bileklikte altıncı nesilde de en azından 0,95 inç boyutunda AMOLED panele sahip bir ekran görmek istiyoruz. Bu durumda, tepe parlaklığı daha da artabilir ve bu sayede onu dışarıda daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Çözünürlüğün gelişmesi de ekran açısından bir hayli iyi olur. Batarya özelliklerine gelecek olursak, yirmi güne kadar batarya ömrü elde edebilirsiniz ancak kullanıma göre bu değişiklik göstermektedir.

Xiaomi Mi Band 6 için yeni fotoğraf geldi; tasarım netleşti - LOG

Teknik özelliklere gelecek olursak, Mi Band 5 bazı kullanıcılar için, kandaki oksijen seviyesi sensörü ve Alexa desteği gibi özellikler açısından hayal kırıklığına uğradı ancak Mi Band 6 için daha yük sek beklentiye girebiliriz. Sızıntılar bu yönde. Bu nesilde, spor moduna ek olarak kalp ritmi, adım sayar ve uyku izleme sensörlerinde geliştirmeler beklemekteyiz. Ancak biz yine de herşeye hazırlıklı olalım. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz