Xiaomi’nin Yeni Cihazı Redmi 7 Pro Hakkında Bilgiler Sızdı!

 

2018 yılının son demleri yaşanmakta olup, buna göre akıllı telefon üreticileri cihazlarını 2019 yılının ilk çeyreğine yetiştirmek amacı ile çalıştırmalarını hızlandırmıştır. Tabi ki bu durum ise telefon üreticilerinin yeni cihazlarına ilişkin bilgilerin ardı ardına gelmesine neden olmuştur. Buna göre Xiaomi’nin yeni cihazı, Redmi 7 Pro olarak belirlenmiştir. Buna göre Xiaomi Redmi 7 Pro cihazı hakkında bilgiler sızdı.

Xiaomi Redmi 7 Pro Özellikleri Neler?

 

Xiaomi Redmi 7 Pro cihazında diğer cihazlara göre ciddi değişimler söz konusu olmuş olup, özellikle tasarım yönünden değişiklikler gözlemlenmiştir. Buna göre ise yeni tasarımda dikkat çeken özellik çelik kasaya sahip olması olarak görülmektedir. Xiaomi Redmi 7 Pro özellikleri su damlacığı da dikkatleri çekmiş olup, çentik tasarım olarak görülmektedir.

Xiaomi Redmi 7 Pro özellikleri olarak 5,84 inç ekran boyutuna sahip olacağı görülmekte olup, Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olacaktır. Xiaomi Redmi 7 Pro, CorningGorillaGlass cam kullanılacak olup, 19:9 ekranı uygulanmıştır.

Xiaomi Redmi 7 Pro Ne Zaman Çıkacak?

 

Xiaomi Redmi 7 Pro ne zaman çıkacak konusu da oldukça merak edilmekte olup, cihaz hakkında gelen bilgilere göre 2019 yılının başlarında yani ilk çeyreğinde çıkması beklenmektedir. İlerleyen günler de cihaz hakkında daha fazla bilgilerin sızması da beklenmektedir. Bu şekilde cihaza ait daha çok bilgi sağlanacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz