Yahoo Aviate Launcher, Android akıllı telefonlar için hazırlanmış bir arayüz ya da daha çok kullanılan adıyla “launcher” uygulaması. Android cihazlar bilindiği üzere açık kaynak kodlu olmaları vesilesiyle çok kapsamlı kişiselleştirme çalışmalarına ev sahipliği yapabiliyorlar. Yahoo Aviate Launcher uygulaması da minimalist ve özgün tasarım anlayışı bir araya getirerek kullanıcılara gelişmiş bir Android deneyimi vadediyor.

Sade ve işlevsel yön tuşlarına sahip olan uygulama kullanıcıların Android telefonları daha seri kullanmalarına teşvik edecek şekilde tasarlanmış. Her ne kadar arayüzde köklü değişikliler olsa da kullanıcıların büyük kısmı Yahoo Aviate Launcher ile gelen yeni görünüme kısa sürede alışabiliyorlar.

Yahoo Aviate Launcher arayüzü ile başta rehber olmak üzere birçok bölüme özel tasarımlar mevcut. Hâlihazırdaki görüntüden sıkılanlar ya da yeni ve gelişmiş bir arayüz deneyimi yaşamak isteyenler için en azından bir kere denenmesi gereken uygulamalardan biri olarak gösterilebilir

Yahoo Aviate Launcher android

Yahoo Aviate Launcher, kullanıcıların kullanım alışkanlıklarını belirli kıstaslara göre ayırıyor ve belirlenen alışkanlıklara özle çözümler üretiyor. Yahoo Aviate Launcher. “Space” adı verilen bu kategoriler kullanıcılar tarafından düzenlenebiliyor. Söz konusu kullanım alışkanlarına yönelik hâlihazırda yüklü uygulamalar belirlenen alışkanlık altına iliştirilebiliyor. Örnek olarak, Instagram uygulaması “sosyal” başlığı altında yer alabiliyor.

Uygulama maalesef henüz Türkçe değil.

Android için arayüz uygulaması denince akla gelecek ilk çözümler biri olarak gösterilebilecek Yahoo Aviate Launcher uygulaması ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirilebilir.

[appbox googleplay com.tul.aviate]

Yahoo Aviate Launcher Tanıtım Videosu

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz