Yandex Rus programcılar tarafından kurulan, İnternet üzerinden bilgi araması sağlayan, e- posta, harita, oyun gibi birden fazla, farklı online arama ve bilgi motorudur.

Yandex kullanan kullanıcılar yandex’in bazı özelliklerinden yararlanabilmek için üye olmaları gerekiyor. Üyelik siz kullanabilecek uygulamaları da mevcut tabi ki örneğin ; Yandex Tarayıcı, Yandex E-posta, Yandex Disk gibi uygulamaları üyelik gerektirmeyen uygulamalarıdır. Ama üyelik gerektiren uygulamaları da mevcut bu yüzden üye olup yandex’ den yararlanan bir sürü kullanıcı var, bu kullanıcılar üyeliklerini iptal etmek isteyebilir bu yüzden yandex hesabı nasıl silinir bir bakalım.

Yandex üyeliği nasıl silinir?

Üyeliğinizi silebilmek için “https://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete&origin=passport_profile” adresine gidin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın. Karşınıza bir sayfa açılacak, bu sayfada size hangi hizmetlerin silineceğini anlatan br yazı göreceksiniz. Sonrasında hesabınızla ilgili gizli sorunun cevabını yazdığınız zaman yandex hesabını sil butonu ile hesabınız silinecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz