Yandex, rus menşei’li olan İnternette arama yapma , e-posta hizmeti sunma gibi diğer hizmetleriyle geliştirilmiş kullanıcılara sunulmuş bir arama motorudur. Yandex’in bazı özelliklerini kullanabilmek için üye olmanız gerekiyor.

Üyelik gerektirmeyen uygulamaları da mevcut tabi ki Yandex Tarayıcı, Yandex E-posta, Yandex Disk, Yandex Çeviri, Metrica, WebMaster, Ana :Sayfa Ayarları vb.gibi uygulamaları üyeliksiz kullanılabiliyor. Ama eğer üye olup kullandığınız uygulamalar var ise ve siz bu üyelikten vazgeçmek istiyorsanız yandex üyeliğinizi silmek için neler yapmanız gerekiyor anlatacağım.

Yandex üyeliği silme işlemi ;

1- “https://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete&origin=passport_profile”  linkine giderek bu adres üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.

2- Karşınıza bir sayfa çıkacak bu sayfada sizlere hangi hizmetlerin silineceğini söylenecek. Sonrasında hesabınızla ilgili sizin belirlediğiniz gizli sorunun cevabını yazmanızı isteyecek yazdığınız zaman yandex hesabını sil butonuyla hesabınız silinecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz