Trendyol’a yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre elektronik ticaret devi, şu anda bir yemek sipariş uygulaması üzerinde çalışıyor. Kaynağımızın iddiasına göre uygulama, 2 – 3 hafta içinde yayına girecek. Ana uygulamanın bir parçası olacak hizmete dair ilk görüntü ortaya çıktı.

Ülkemizde hizmet veren elektronik ticaret devi Trendyol, son günlerde değerini artıracak yenilikler yapmaya hızla devam ediyor. Şirkete yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Trendyol, GetirYemek ve Yemeksepeti gibi devlerin bulunduğu yemek sipariş alanında da aktif olarak rol almaya başlayacak.

trendyol yemekŞirket Dedikoduları tarafından yapılan habere göre yukarıdaki görüntü, Trendyol Yemek’in ayrı bir uygulama değil, ana uygulamanın bir parçası olacağını gösteriyor. Öte yandan Trendyol Yemek servisinin Yemeksepeti ve diğer rakipler gibi 30 dakikada servis garantisi vermesi gözlerden kaçmıyor. Hizmetin başlangıç kampanyası ise “30 TL üzerinde ilk 3 siparişe %30 indirim” olarak göze çarpıyor.

Trendyol’un 2020 boyunca bünyesinde çok sayıda yazılımcı dahil etmesi, yeni projeler için heyecan verici bir hava yaratmıştı. Yeni projelerinden şu ana kadar gördüğümüz en somut örneği şirketin Trendyol Avrupa sitesiydi. Yaklaşık 3 hafta önce 27 Avrupa ülkesinde giyim ve moda ürünlerine yer veren internet sitesini kullanıcılarına sunmuştu. Anlaşılan o ki şirketin bir sonraki somut adımı Trendyol Yemek olacak.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz