Apple tarafından geçen sene AirPods Pro modelleri piyasaya tanıtıldı. Kablosuz kulaklıklar fazlasıyla beğeni aldı ve Front Page Tech analisti Jon Prosser, gelecek olan yeni AirPods kulaklıkları hakkında bir iddiaya yer verdi. Vermiş olduğu iddia ise AirPods kulaklıkları kısa süre sonra bizlerle olabilir.

Gelecek olan yeni modelin adı ve özellikleri konusunda şu an için net bir bilgi bulunmuyor. Ancak bazı analistler AirPods 3 modelinin bizlerle buluşacağı bazı analistler ise AirPods Lite modelinin bizlerle buluşacağı iddiasını ortaya attı. Jon Prosser tarafından atılan twette de AirPods kulaklık modelinin tanıtıma hazır olduğunun açıklaması yapıldı.


Yeni nesil gelecek olan AirPods kulaklığın Mayıs ayında tanıtımı bekleniliyor, AirPods’un MacBook Pro modeli ile beraber tanıtılacağı verilen bilgiler arasında yerini alıyor. Gelecek olan AirPods modelini şirket tarafından nasıl çıkarılacağı konusu büyük merak içeriyor. Fakat Airpods Pro Lite olarak geleceği de daha çok söylentiler içinde yerini buluyor. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz