Audi A1 Citycarver, SUV karakterini canlandıran en son otomobil olarak Audi ailesine katıldı. 

Hatchback modellerin SUV karakterini ortaya çıkaran Audi, A1 Citycarver modeli karşımıza çıkıyor. Alman üretici olan Audi otomobil tutkunları için yeni A1 Citycarver ile yola çıkıyor.

Yeni otomobil crossover rüzgarını bizlere kadar gösteren bir tasarım ile geliyor. Audi A1 Citycarver standart olarak A1 Sportback’e kıyasla 40mm daha fazla yüksek üretildi. Bu bakımdan aracın biraz daha engebeli arazide rahat kullanılması ön görüldü.

2019 model Audi A1 Citycarver’da tercihe göre 16-18 jant tipi sunuluyor. Audi’nin SUV modellerinden hatırlayacağımız gibi Singleframe ızgara ve etekler ile çamurluklarda siyah/gri plastikler kullanılmış. Daha sert bir hat sunan tamponlar ile paslanmaz çelik görünüm sunan ön ve arka koruma plakaları şıklık katıyor. Tam anlamıyla tasarım çok farklı karşılanıyor.

Yeni A1 Citycarver için 9 farklı gövde rengi ile 4 farklı kabin rengi kullanıcıların tercihine göre geliyor. Advanced, Design Selection ve S Line paket seçenekleri olan aracın motor özellikleri için henüz bir açıklama yok.

Kısa süre içerisinde ön siparişleri alınması beklenen Audi A1 Citycarver’ın teslimatları ise sonbahar ayı içerisinde gerçekleşecek. Fiyat bilgisi ise henüz paylaşılmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz