Eğer 2017’de yaşananlar sırasında Bitcoin ve kripto para dünyasına giriş yapmadıysanız, tam size göre bir eğitim var. Mehmet Hamdi Bol’un toplamda 1 saat 9 dakika uzunluğundaki Bitcoin nedir, nasıl para kazanılır konulu eğitimi Udemy’de tamamen ücretsiz.

017’de Bitcoin’in 20 bin dolar değere ulaşması, tüm dünyada “yeni bir ekonomik sistem” tartışmalarını alevlendirmişti. Bırakın sıradan ve küçük yatırımcıları; Dünya Bankası, Avrupa Birliği; dolar, sterlin ve euro gibi değerli para birimlerine sahip merkezi ekonomiler arasında kripto para yatırımcılığı da giderek popülerleşiyor.

Bitcoin Savaşta Karnımızı Doyurur mu? - YouTube

Mehmet Hamdi Bol’un ‘Yeni başlayanlar için Bitcoin’’den para kazanmanın formülü’ isimli eğitimi Udemy’de tamamen ücretsiz!
Mehmet Hamdi Bol, sadece ihtiyacınız olan temel bilgileri sizlere sunuyor. Teknik detaylar ve ekonominin tarihi ile ilgili sıkıcı bilgilere vakit harcamadan, sadece Bitcoin’den para kazanmanın yollarını öğrenmiş oluyorsunuz.

Ders içeriğinin toplam süresi ise 1 saat 9 dakika. Temel düzeyde olduğu için Bitcoin’i bir şekilde duyan, fiyat artışları ile dikkatini o yöne veren herkese uygun bir içeriğe sahip. Elbette sonunda bu iş için bir sertifika ya da yatırım tavsiyesi verilmesi söz konusu değil. Sadece bu konudaki temel bilgilere sahip olmak için bile edinebileceğiniz eğitim olduğunu söyleyebiliriz

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz