İşte yepyeni bir mobil oyun: The Ministry of Silly Walks. Harika 3D grafikleriyle Android oyun dünyasında son derece iddialı olan bu oyun, şaşırtıcı ve bağımlılık yapan bir macera olarak tanımlanıyor.

Boondoggle Studios Ltd tarafından kullanıcılara sunulan oyunda içinizdeki aptalca yürüme isteğinizi ortaya çıkarmanız ve Londra sokaklarında karşınıza çıkan engelleri aşarak yürümeniz isteniyor. Bu engeller bazen çok tehlikeli olabilmekte. Yürüyüş sırasında ayrıca karşınıza çıkan altınları da toplamanız gerekiyor.

Monty Python sizi bu yürüyüşe atılmaya davet ediyor. Bu oyunda karşınıza bazen bir engel olarak güvercin çıkabiliyor. Ya da tam şemsiyenizi açıp uçtuğunuz ve engelleri kolayca atladığınız sırada bambaşka bir tehlike ile karşılaşabiliyorsunuz.

Oyun o kadar iddialı ki, oyunu indirmek isteyenlerin karşısına “Dikkat! Bağımlılık yapabilir.” şeklinde bir uyarı çıkmakta.

Görkemli 3D Grafikler ile Londra’da Yürüyün

Oyunda the Minister of Silly Walks karakterini yani Londra sokaklarında aptalca yürüyen bu adamı Mr. John Cleese seslendirmekte.

the ministry of silly walks_ekran_3

Bu oyunun en çok dikkat çeken tarafı aynı bölümü bir daha oynamıyor olmanız. Yani bölümü geçemediğiniz takdirde engellerin ve nesnelerin yeri değişmekte. Topladığınız altınlarla daha aptalca takım elbiseler ve geliştirilmiş güçler satın alabiliyorsunuz. 3D grafikler oyunu daha gerçekçi oynamanızı sağlıyor.

Oyunun ücretli olduğunu da belirtelim.

The Ministry of Silly Walks oyununu indirin:

[appbox googleplay com.boondogglestudios.sillywalks]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz