Blade’in yeni çekimi için başrol oyuncusu belli oldu. Açıklanan isim, hiçbirimizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir isim. İşte detaylar…

Marvel Studios, sinema tutkunları için inanılmaz adımlar atmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği gibi Marvel Studios yetkilisi, kısa süre önce bir açıklama yaparak Blade karakteri için iki Oscar oyuncusu Mahershala Ali’nin canlandıracağını söyledi. Bu bakımdan Marvel’ın çok ödüllü oyuncu kadrosuna yeni bir aday daha dahil edilmiş oldu.

Açık konuşmak gerekirse eğer, Mahershala Ali‘nin filmde ne şekilde görüneceği konusunda görseller, oyuncunun sevenleri  tarafından dağıtılmaya devam ediyor. Fan tasarımı ile film tasarımları arasında çok büyük bir fark olacağı düşünülmüyor. Bunun sebebi ise bu çizimlerin, çok fazla benzerlik göstermesi oluyor.

Bir Reddit kullanıcısı, İmizurii, görseli düzenlerken, bazı filmlerden ilham aldığını dile getirdi. Marvel ile Mahershala Ali’nin üç kez yolu kesişmiş oluyor.

Açıkçası, bu seri için eski izleyiciler halen daha Wsley Snipes‘ı aramakta. Ancak Wesley Snipes’in kötü alışkanlıkları ve fiziksel durumu yetersiz kalıyor.

Son gelen iddialar doğru olursa eğer, Ali, Oscar ödülünü hak ettiği Green Book’tan sonra blade için kollarını sıvamış ve çalışmaları severek uygulamıştır.

Marvel Studios‘a en yakın kaynakların sızıntıları ile Blade filmi 2023 yılında beyaz perdeye geçiş yapacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz