House of the Dragon’, HBO Max platformu ile Game of Thrones’in hayranlarıyla buluşuyor. İşte detaylar…

HBO, uzun bir zamandır gündemde yer edinen söylentilere yeni Game of Thrones dizisini resmi bir şekilde onayladığını ifade edelim. WarnerMEdia’nın gerçekleştirmiş olduğu HBO Max tanıtımında karşımıza çıkan bir duyuruya baktığımızda, Targaryen Hanesi’nin tarihini ele alan House of the Dragon adındaki yeni dizi yakında izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Buz ve Ateş şarkısının yapımcısı olan George R.R martin yeni dizinin yapımcılığında rol alıyor. Colony dizisinden hatırlayacağınız gibi Ryan Condal’ın da yapımcılık ile yazarlık görevlerinde Martin ile çalışacağı belirtildi.

Hardhome, Battle of the Basterds ve The Long Night gibi kısımlardan hatırlayacağımız Emmy ödüllü yönetmen olan Miguel Spochnick ise yeni dizide görev alacağı ifade ediliyor.

House of the Dragon dizisi, aslında Game of Thrones’un 300 yıl öncesini ele alıyor. George R.R Martin’in geçen sene sunduğu Fire & Blood kitabını teme alacak dizide ufak bir spoyler verecek olursak eğer, Targaryen Hanesi’ni izleyeceğimizi belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz