Google Nexus 6 cihazla ilgili ilk dedikodular gelmeye başladı. Son haberlere göre söylentileri çıkarılan yeni Google Nexus 6 telefon, 5.9 inç ve kod adı Shamu olan cihaz olabilir.

Nexus dizisinin en yenisi olacak Google Nexus 6 için aslında 6 inçlik bir cihaz olması beklenmekte. Fakat haberler, Motorola tarafından üretilecek telefonun 5.9 inç olacağı yönünde. Tüm bu söylentiler, projenin yakınında olan isimsiz kaynaklardan elde edilmiş durumda. Şu anda elimizde olan tüm bilgiler yeni Google Nexus 6 telefonun kod adının Shamu olacağı, 5.9 inç boyutuna ve ayrıca bir de parmak izi algılayıcısına sahip olacağı şeklinde.

Google Nexus 6 telefon için resmi çıkış ise Kasım ayı olarak öngörülüyor.

google_nexus_6

Kasım Ayı Yeni Nexus Cihazlarının Dönemi Olacak

Eğer tüm bu söylentiler doğruysa Nexus cihazları açısından heyecanlı bir döneme girdiğimiz söylenebilir. Zira yeni bir Google Nexus tablet yolda. Bu tablet 9 inç boyutunda HTC Volantis olabilir. Bu iki yeni cihazın da Android işletim sisteminin son sürümü olan Android L ile geleceği düşünülüyor.

htc volantis

Bununla birlikte Google Nexus 6 telefon olduğu düşünülen Motorola cihaz hakkında oldukça az bilgi mevcut. Yeni bilgiler geldikçe ulaştırmayı sürdüreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz