Yeni iPad Pro ekranı sürprizlerle geliyor. Yeni Apple tabletin ekranını ikiye bölebileceksiniz. Böylece ekranın bir tarafında bir uygulama çalışırken diğer tarafında başka uygulama çalıştırabileceksiniz.

9to5Mac haberine göre cihaza yakın olan kaynaklardan alınan son bilgiler bu özelliğin yeni iPad Pro tablette var olacağını doğruluyor. İki tam ekran uygulaması tabletin iki ayrı tarafında çalıştırılabilecek. Tabii ekran da buna göre biraz daha büyük olacak.

Bilindiği gibi yeni iPad Pro tablet 9 Eylül’de iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile birlikte tanıtılacak. Tablet A9X yonga seti taşıyacak. Bu da iPad Air 2 tablete göre çok daha kapsamlı bir geliştirme anlamına geliyor. Ayrıca “canavar” şeklinde adlandırılan 12.9 inç ekranla karşılaşacağız. iPad Pro’nun LTE bağlantısı taşıyan bir sürümü de olacak. Dörtlü stereo hoparlörler ve Lightning port bağlantısı ile iOS 9.1 de tablette yer alacak.

Yeni iPad Pro Ekranı Canavar Bir Fiyata Sahip Olacak

iPad Pro’nun altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç renk seçeneği olacağı söyleniyor. Ayrıca 64 GB ve 128 GB sürümleri de olacak. Nihayet 16 GB ile sınırlandırılmayacağız. Bununla birlikte canavar iPad Pro’nun fiyatının da canavar gibi olacağını söylemeliyiz. LTE bağlantılı 128 GB iPad Pro modelinin 1000$ civarında olması bekleniyor. Apple bu tablet için stylus ve klavye seçenekleri sunabilir.

iPad Pro için ön siparişlerin Ekim ayında alınması bekleniyor.
Canavar gibi bir iPad Pro ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz