Akıllı telefon devi olan Apple, iPhone XI ile XI Max için son çalışmalarını yapmakta. Son gelen bilgiler doğrultusunda kötü haberlerin olduğunu belirtelim…

Apple, bu yıl içerisinde üç farklı yeni iPhone modeli ile geleceği ifade ediliyor. Bu modeller ise XI, XI Max ile XR 2019 modeli oluyor. Sizlerinde daha önceden bildiği gibi USB- C portuna sahip olmayacaklarını belirtelim. Ayrıca kılıf üreticisinin sunduğu bilgilere göre Lightning portu ile geleceği biliniyor. Elbette bu durum USB-C bekleyenleri üzecek gibi duruyor.

Kötü haber üzerine kötü haber!

Lightning desteğine sahip binlerce aksesuarı bulunan Apple’ın yinede USB-C yi standart hale getirmesi isteniyor. Sizlerinde bildiği gibi iPad ile MacBook için bu durum standart oldu. Yeni iPhone’lar için bilgiler bunlarla sınırlı kalmıyor. Hızlı bir FaceID yüz okuma sistemi ile gelecek olan modellerin ayrıca ters kablosuz şarj ile şarj edileceği iddia edilmekte.

Yeni akıllı telefonların güçlerini ise 7nm teknolojisi ile üretilen A13 Bionic işlemciden alacağı kesin. iPhone’ların ise 999 dolardan başlayan fiyatları olacağı bekleniyor. XI ile XI Max modellerinde 3 arka kamera ve XR’da ise çift kamera olacağı söyleniyor. Kısacası çok abartılı bir özellik bulunmuyor.

iPhone XI, XI Max ve XR 2019 modelleri nasıl?

Açık konuşmak gerekirse, yeni iPhone modelleri beklentileri ve abartıları karşılayacak gibi durmuyor. Yani iPhone X çıktığında hepimiz etkilenmiştik ancak şimdi X kullanıcılarını bile etkilemesi çok fazla zor duruyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz