Türkiye’de yeni anlık mesajlaşma uygulaması LAFF’ın beta sürümü kısa süre önce yayınlandı. İşte detaylar…

Tam anlamıyla yerli yapım olan ve Türkiye’nin en yeni mesajlaşma uygulaması olan LAFF’ın Beta sürümü Android ve iOS kullanıcıları için mağazalarda paylaşıldı.

LAFF, birçok yeniliğe ev sahipliği yapıyor!

Türk Telekom yetkililerinin açıklamalarına göre, uygulama ülkemizin en yeni sosyal mesajlaşma uygulaması olurken, platformun arayüz tasarımı ise kültürümüze özgü bir şekilde ortaya çıkıyor.

LAFF uygulaması Türk Telekom ve Argela’da çalışan gençler tarafından iç kaynaklar kullanılarak, 6 aylık bir çalışma sonucu ortaya çıkıyor. Türk Telekom kullanıcılarının daha önceden bildiği Wirofon uygulamasının mimari ile beraber dünya genelinde bir araştırma yaparak kültürel yapımızı da dahil ederek sosyal mesajlaşma uygulaması LAFF ortaya çıkıyor.

LAFF Beta uygulaması Google Play Store ve App Store mağazalarında yerini alıyor. Ülkemiz’de en yeni mesajlaşma uygulaması olan LAFF, tam sürümüyle daha farklı özellikler sunacak.

LAFF Beta Sürümünün Ana Özellikleri Neler?

  • Ücretsiz arama yapma
    Mesaj Grupları oluşturma
  • Fotoğraf ve GIF gönderme
  • Konum ile kişi kartı gönderme
  • Basit arayüz.
  • Güvenli mesajlaşma

LAFF Beta uygulamayı bizlerde test ettik ve ciddi anlamda yerli yapıma destek verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte neler yapılacak. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz