Yeni Motorola Moto 360 akıllı saatin geleceği yönünde sıcak gelişmeler mevcut. Lenovo CEO’su Yang Yuanqing 2.nesil Motorola Moto360 akıllı saate ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf yayımladı.

Motorola Moto 360 akıllı saat ilk çıktığında yuvarlak ekranı ile çok merak edilmiş ve konuşulmuştu. Sadece yuvarlak ekranı için bu akıllı saati kullanmaya yönelenler de olmuştu. üstelik fiyatı sadece $250 idi. Şimdi yeni Motorola Moto 360 2.nesil akıllı saatin çıkacak olması pek sürpriz değil. Bununla ilgili ilk sızıntılar işte bu fotoğrafla başlamış durumda.

hollomotohk moto 360 2nd gen

Fotoğrafta bir çantanın içinde yeni Motorola Moto 360 akıllı saate ait parçalar bulunmakta. Ekran, çerçeve ve özellikle deri ve metal kayış gibi parçalar dikkat çekiyor. Modern görünüme sahip gibi görünen saat kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Önceki Motorola Moto 360 akıllı saatin hem pil ömrü hem de ekranı konusunda bazı gelişmeler olması bekleniyordu. Kullanıcılar bazı güncellemelerin cihaza gelebileceğini ayrıca saatin fiyatının düşmesini de istiyordu. Pek çok açıdan saatin Türkiye’ye gelmesi sorun yaratıyordu. Yeni Motorola Moto 360 akıllı saatte bu gibi sorunların yaşanmayacağı ve saatin daha kullanışlı olacağı tahmin ediliyor.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz