Terminator efsanesi yeniden doğuyor. İşte yeni efsaneden bazı fotoğrafları sizler için bir araya getirdik. Hazır mısınız efsaneye katılmaya? 

Terminator 2: Judgment Day‘de yer alan efsane konuşmayı hepimiz hatırlamak isteriz. İsyancıların hazırlamış olduğu Anold Schwarzenegger’in hayat vermiş olduğu ve beraberinde John Connor’ı görevlendirmek için görevde yer alan T-800i filmin sonlarında 2 parmağını birden kaldırarak ben geri döneceğim demek istiyordu. Peki sonra ne oldu?

Arnold Schwarzenegger’ın sözlerini tutmuş olduğu tam anlamıyla onaylamak isteriz. Terminator serisinin yeni filmi ise Terminator: Dark Fate’de T-800 model insansı makineye yenien hayat verecek ve karakterin insan mı yoksa makineler tarafında olacağı hakkında net bir bilgi yok.

Bizler ise kendi tahminlerimizde yeni T-800 için bir fikir yürütecek olursak eğer, insanların tarafında olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü yeni film, Judgment Day’in devamı gibi oluyor.

Terminatör 2 filmlerinde yer alan ve başrolü üstlenmiş olan Linda Hamilton, yeni seride de Sarah Connor’u canlandıracak. Yönetmen koltuğunda ise Tim Miller oturacak.

Terminator: Dark Fate’in çıkış tarihi ise 2020 yılının 1 Kasım günü beyaz perdede yerini alacak.  Dikkatli bakın belki yeni detaylar görürsünüz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz