Terminator efsanesi yeniden doğuyor. İşte yeni efsaneden bazı fotoğrafları sizler için bir araya getirdik. Hazır mısınız efsaneye katılmaya? 

Terminator 2: Judgment Day‘de yer alan efsane konuşmayı hepimiz hatırlamak isteriz. İsyancıların hazırlamış olduğu Anold Schwarzenegger’in hayat vermiş olduğu ve beraberinde John Connor’ı görevlendirmek için görevde yer alan T-800i filmin sonlarında 2 parmağını birden kaldırarak ben geri döneceğim demek istiyordu. Peki sonra ne oldu?

Arnold Schwarzenegger’ın sözlerini tutmuş olduğu tam anlamıyla onaylamak isteriz. Terminator serisinin yeni filmi ise Terminator: Dark Fate’de T-800 model insansı makineye yenien hayat verecek ve karakterin insan mı yoksa makineler tarafında olacağı hakkında net bir bilgi yok.

Bizler ise kendi tahminlerimizde yeni T-800 için bir fikir yürütecek olursak eğer, insanların tarafında olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü yeni film, Judgment Day’in devamı gibi oluyor.

Terminatör 2 filmlerinde yer alan ve başrolü üstlenmiş olan Linda Hamilton, yeni seride de Sarah Connor’u canlandıracak. Yönetmen koltuğunda ise Tim Miller oturacak.

Terminator: Dark Fate’in çıkış tarihi ise 2020 yılının 1 Kasım günü beyaz perdede yerini alacak.  Dikkatli bakın belki yeni detaylar görürsünüz.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz