Orijinalinden daha iyi olan ve yeni grafikler ile baştan tasarlanan 8 oyunu sizler için derledik. Filmlerden ziyade, eski oyunları yeniden oynamak pek güzel bir şey değil. Bazen eski olan kontroller ve can sıkıcı grafiklerin çok eski olması sizi pek tatmin etmeyecek bir deneyim sunacağından sıkılabilirsiniz.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Yeniden tasarlanan oyun ile kontrollerin daha fazla iyileştiği ve daha fazla iyi görünmesinden ziyade, çok güzel bir kontrol hissini sağlıyor.

The Secret of Monkey Island: Special Edition

The Secret of Monkey Island’ın baştan tasarlanma konusunda aslın eskiden de hep ileride olan bir oyun olduğundan gelişim aşamasında sadece ses ve grafikler üzerinde bir iyileştirme yapıldı.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D

Majora’s Mask 3D, 2015 yılında yayınlandı ve yan görevler ile sizleri çok yoran zaman öldürmek için gelen bu oyunda kaldığınız yerden artık devam edebilirsiniz. Oyun içerisindeki bir çok sorun artık yok.

Ratchet & Clank

 

2016 yılında çıkmış olan bu oyun, yeni bir tasarım ile karşımıza geliyor. Oyun artık çok daha iyi diyebiliriz. Grafikler daha da çekici hale geldi.

Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary ile Lara Croft’un Scion of Atlantis’taki ilk görev artık daha farklı ve daha heeycanlı bir hale getirildi.

Pokémon: Let’s Go Pikachu/Eevee

Sadece grafik anlamında değil, et’s Go, gizlik teknikler ve Alolan türleri de artık oyun içerisinde bizleri karşılıyor.

Spyro Reignited Trilogy

1990’ların sonlarında gelen bu oyun, eskiden olduğu gibi çok fazla etkiler mi bilinmiyor. Ama görüntü kalitesi artık HD durumunda diyebiliriz.

Shadow of the Colossus

Shadow of yje Colossus bundan böyle yeniden karşımıza çıkarken, ağır bir nokta atışı yapıyor. PS4’te artık 1080p oynamanız mümkün. Hem heyecanlı hem de yenilik sunuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz