C-SUV segment modellerine ilgi her geçen gün artıyor. Bu modeller içerisinde yer alan Renault Kadjar ise yenilenerek ülkemizde satışa kısa süre önce sunuldu. Tasarım konusunda ciddi değişiklikler yapılan Kadjar’ın opsiyonları fiyatı arttırıyor.

Yeni Renault Kadjar fiyatı ne kadar?

Son teknolojiler ile karşımıza çıkan ve güvenliğin ön olanda olduğu yeni Kadjar’da Acil fren destek sistemi başta olmak üzere, yokuş kalkış ve hız sabiyleme ile sınırlama gibi bazı özellikler standart olarak geliyor.

Makyajlanan modelde krom ızgarası ile gelen Kadjar’da hem ön hemde arka tamponlar yenilenmiş durumda. SUV tasarımın ise kendini koruduğunu ancak bazı dokunuşların yapıldığı görülüyor. Renault korumuş olduğu C LED far tasarımını bu modelde de korumaya devam ediyor. Sis farları ise kare şeklinde olarak ayrı bir hava katıyor.

1.3 TCe benzinli motor ve 140 beygir ile 160 beygir iki farklı seçenek yer alıyor. 140 beygir manuel ve EDC otomatik şanzıman ile gelirken, 160 beygir olan modeller EDC otomatik şanzıman ile geliyor. Dizel modellerde ise Blue dCi 115 motor öne çıkıyor. Bu motor ise eskiye göre 5 beygir daha güçlü olarak geliyor.

Ülkemizde satışa sunulan Kadjar modellerinin fiyatı da açıklandı. Touch, Touch Roof ve Icon olarak 3 farklı donanım seviyesi yer alıyor. Donanımlara göre değişen fiyatların başlangıç fiyatı ise 158 bin TL‘den başlamakta.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz