YouTube arka planda çalma nasıl yapılır? YouTube müzikleri arka planda nasıl çalınır? YouTube tartışmasız en iyi sosyal medya platformu diyebiliriz. Özellikle YouTuber’ların şuan ekmek teknesi olan bu platform’da son zamanlarda Tiktok reklamının çok fazla sıkıcı olması bunaltmış olabilir. Peki arka planda çalma işlemi nasıl yapılır?

YouTube Arka Planda Çalma Nasıl Yapılır?

YouTube arka planda çalma işlemi Android ve iOS kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir işlemdir. Bu işlem Android kullanıcıları için çok basit olurken, iOS kullanıcıları için eziyetli olabiliyor. Peki iOS ve Android kullanıcıları için arka planda çalma işlemi nasıl yapılır?

Android kullanıcıları için YouTube arka planda nasıl çalınır?

Android kullanıcılarının bazı telefonlarında arka planda çalma özelliği çalışırken bazı kullanıcılarda çalışmamaktadır. Bu bakımdan kullanıcılar YouTube benzeri uygulamalar kullanabilir veya YouTube‘ın editlenmiş (yeniden düzenlenmiş) versiyonlarını kullanabilirler.

Android kullanıcıları için önereceğimiz uygulamalar OG Youtube, Youtube Pro oluyor. .APK indirileceği için tüm sorumluluk size aittir.

iOS kullanıcıları YouTube Arka planda nasıl çalınır?

iOS kullanıcıları için YouTube arka planda müzik dinleme işlemi çok fazla merak ediliyor. Tam bir baş belası olan bu durum için bazı önerilerimiz mevcut. iPhone modellerinizde jailbreak var ise, Youtube tool gibi tweaklar ile bu durumun üstesinden gelir veya diğer modül paketlerini kullanabilirsiniz.

Ancak cihazınızda Jailbreak yok ise ve nedir diye soruyorsanız, her sürüm için olmayan bir durum ve onu şuan unutmanız da fayda var. Normal bir iPhone kullanıcısı, iosNinja üzerinden Cercube‘yi indirmesi gerekiyor. 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz