Android cihazlarda bir ağ hatası oluştu YouTube kullanılamıyor daha sonra lütfen tekrar deneyin hatasının çözümü nedir? Youtube ağ hatası çözümü nasıl çözülür?

Youtube kullanılamıyor daha sonra tekrar deneyin hatası ile defalarca karşılaşabilirsiniz. Ancak endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü çözümü oldukça basit. Ancak ilk olarak sorunu analiz etmemiz ve hatanın hangi nedenden ötürü karşımıza çıktığını öğrenmeliyiz. Büyük ihtimal YouTube bu hatayı internet bağlantınızda ki bir sorundan dolayı veriyordur. Veya sorun genel de olabilir?

Youtube bir ağ hatası oluştu çözümü

YouTube ağ hatası internet erişiminde ortaya çıkan bazı sorunlardan ötürü olabilir. İlk olarak internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bazen internet varmış gibi görünür ama yoktur. İnternet var diyorsanız, kendi telefonunuzdan veya diğer cihazlardan aynı internete bağlı olarak girmeyi deneyin. Eğer onlarda da girmiyorsa sorun internette demektir. Ancak onlarda giriyor sizde girmiyor ise, sorun cihazda olduğunu anlamış oluruz.

İlk yapmanız gereken ayarlar, uygulamalar ve YouTube’un önbellek ve çerezlerini silmek olsun. Eğer sorun yinede çözülmezse, aynı arayüze gelip güncellemeleri kaldır diyin. Tekrar kontrol edin ve sorun yeniden devam ediyorsa, Youtube‘u kaldırın ve Google Play‘dan tekrar indirin. Sorun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

Sorununuz yeniden devam ederse, sorunu bizlere yorum kısmından bildirip destek alabilirsiniz. Ancak yorumda sorununuzu tam detaylı bir şekilde açıklarsanız, o kadar hızlı çözüm üretebiliriz.

Kaynak : Mobil136 YORUMLAR

  1. YouTube 3 4 gündür “ağ ile ilgili bir sorun oluştu [400]” demekte önce yeniden den deyince düzeliyodu fakat şimdi olmuyor sizin dediğiniz çözümü denedim olmadı başka yöntemlerde denedim olmadı başka çözüm varsa iyi olur.

  2. Aynı sorun benım tabletimdede vardır YouTube acılmıyor internet ağını kontrol edin yazıyor ama internetde sorun yok sildım gerı yukledım durum aynı yardım edin lütfen.

  3. Bende yüklenmiyor ve şifre yazıyor yamında bildiriyorum ağa bağlı olmadan geri bildirim yapılamaz diyor dediklerinizin hepsin yaptm ama hala aynı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz